Daily Archives: Березень 16, 2017

Пізнавальна вікторина від 6-Е класу для 6-В класу

У рамках тижня української мови та літератури учні 6-Е класу провели пізнавальну вікторину для 6-В. Захід дозволив виявити справжніх моволюбів, знавців української літератури та поетів-початківців. Із задоволенням учні  відповідали на запитання, підбирали синоніми, пояснювали фразеологізми, розповідали  про походження власних прізвищ, слухали вірші своїх однокласників.

Драма-феєрія “Лісова пісня”

15 березня учні 10-А класу з класним керівником Ситніковою Н.О. та вчителем української мови та літератури Рудницькою О.А. відвідали Театр юного глядача, де переглянули виставу “Лісова пісня” – найвищий мистецький здобуток Лесі Українки. Хоч драма-феєрія була написала лише за 3 тижні (досить короткий термін), вона не перестає бути цікавою та популярною і для сучасних глядачів.