Daily Archives: Березень 19, 2017

Неймовірна подорож до країни казок

Нещодавно учасники молодшої групи шкільного театру «Овація» запросили до святкової актової зали школи учнів 2-их класів на «Свято казки». Діти побачили у виконанні театралів казки «Ріпка» та «Рукавичка». Свято проходило весело, глядачі брали активну участь у  проведенні дійства.

Подорож учнів 7-Б класу до Музею гетьманства

Нещодавно учні 7-Б класу відвідали Музей гетьманства у м. Києві. Історія цього культурно-освітнього та науково-дослідного закладу є невеликою. 11 березня 1993 року розпорядженням Представника Президента України в м. Києві було створено Музей, тож йому виповнилося 24 роки.

Обласний майстер-клас

Нещодавно на базі  школи відбулося 2 заняття  майстер-класу учителя-методиста Ковалик І.М. «Діяльнісний метод на уроках зарубіжної літератури як ефективний засіб формування  ключових компетенцій учнів» для вчителів зарубіжної літератури Київської області.

У заході брали участь: