Daily Archives: Березень 20, 2017

Екскурсія до Національного науково-природничого музею

Учні 5-Д класу разом з класним керівником Демиденко Я.М. відвідали  Національний науково-природничий музей, який розташований в центрі Києва у старовинному будинку з оригінальною архітектурою у стилі неокласицизму.

Діти,відвідавши музей, поринули у стародавній світ, що описує виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, їхнє минуле та сучасне.

Майстер-клас з гончарства

Напередодні учні 3-Е класу на чолі з своїм класним керівником Васьків М.І. відвідали майстер-клас з гончарства.

3-Е в хлібопекарському комплексі «Кулиничі»

Нещодавно учні 3-Е класу із своїм класним керівником Васьків М.І. відвідали хлібопекарський комплекс «Кулиничі».

Природничо-пошукова екскурсія учнів 2-Є класу

Нещодавно учні 2-Є класу відвідали Національний науково-природничий музей. Природничо-пошукова екскурсія передбачала ознайомлення учнів з флорою та фауною України.

Особисті спостереження дітей, безпосереднє вивчення ними природи збагачує їх досвід конкретними яскравими враженнями.

Цікаві розваги учнів 2-А класу в «Кідландії»

Багато цікавих розваг в наш час існує для дітей. А от познайомитися із професіями і попрацювати можна в «Кідландії». Кожен знайде собі професію, яка подобається.

6В і 6Д відвідали виставку “Музей Новин”

DSC_0792

Учні 6-В і 6-Д класів під час екскурсії поринули в світ сучасних та минулих технологій. Відчули себе свідком найважливіших подій в історії сучасної України. Познайомилися з надзвичайними історіями звичайних людей.

“Експозиція музею про те, як створюються новини, як вони змінюють життя своїх героїв, розкриє таємниці рейтингів та внутрішню кухню виробництва новин, презентує унікальні експонати часів здобуття незалежності, а також представить 100 головних новин України.”

В одному з залів учні дізналися, як створюються новини, яким чином  люди стають героями новин і як змінюється їхнє життя після виходу матеріалу в ефір, побачили ролі ведучих і журналістів у цьому процесі. У музеї також найбільше учням сподобалась інтерактивна зона — телестудія, де кожен зміг спробувати себе у ролі ведучого чи репортера та створити власну телевізійну новину: від запису стендапу до фінального монтажу.