Daily Archives: Березень 22, 2017

Обласний майстер-клас

Відбувся майстер-клас Рудницької Олени Анатоліївни, учителя-методиста української мови і літератури Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з теми “Розвиток комунікативної компетенції при підготовці учнів  до написання твору-роздуму”.

Музей Новин очима учнів з 9-Б класу

Учні 9-Б класу відвідали музей ТСН новин. Вони отримали неперевершені враження. Діти змогли поринути у позакадрове телевізійне життя. Вони мали змогу за допомогою віртуальної реальності побувати у зоні АТО, ЧАЕС та Верховній раді України.

Учні 8-Г клас у чоловічому монастирі.

Учні 8-Г класу відвідали найбільший та історично важливий чоловічий монастир. Дізналися, що Лаври з’явилися в 4 ст. в Палестині, як монастир з першим устроєм спільний захист від кочівників, спільні богослужіння, але зберігав елементи відлюдницького життя.
У теперішній час пам’ятка перебуває під юрисдикцією Національного заповідника.DSCN6498 DSCN6504

Учні 8-В класу у музеї Новин

Експозиція музею налічує 10 залів з інтерактивними зонами, кожна з яких присвячена певній темі. Окрема частина експозиції зосереджена навколо ста головних новин незалежної України.