Daily Archives: Квітень 3, 2017

Всеукраїнська науково-практична конференція

Удосконалюватися – значить мінятися, бути досконалим – означає змінюватися часто.

Уінстон Черчілль

З 30 по 31 березня 2017 року у м. Миколаєві відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з теми: «Інноваційне проектування на засадах інтегративно-діяльнісної технології «Росток» відповідно до концепції «Нова українська школа».

Екскурсія 1-Д класу до Державного академічного театру ляльок

Наприкінці канікул 1 – Д клас відвідав Державний академічний театр ляльок – найстаріший театр ляльок України. Театр виглядав, як справжній палац. Діти були вражені скульптурами та ляльками, представленими в театрі.

Збережемо ліси для нащадків

Сьогодні в нашій школі розпочався весняний збір макулатури під девізом «Листок за листок». Цей девіз нагадує всім, що кожен зданий аркуш паперу збереже один зелений листок на деревi.
В акції беруть участь учні 1-11-х класів. Всі разом в перший день зібрали  643 кг, що піде на переробку.

Ми у фіналі

Нещодавно відбулися зональні турніри з Шкільного футболу Киівської області “футбольні надії Київщини”. Наше місто Бучу представляли 2 команди Бучанськоі ЗОШ І-ІІІ ст 4 команди 1-3кл. І 3-4кл. ігри відбулися у м.Вишгороді між командами: м.Ірпеня, м.Бородянки і господарі м.Вишгород.  Ігри були дуже напружені тому, що із групи у фінал за положенням виходить лише одна команда. Наші комади показали дійсно командну гру, бійцівський характер і в результаті ми у фіналі області.

Обласний збір дітей-лідерів Київщини

Нещодавно учениця 8-Г класу Шкуратенко Ірина побувала на важливій та цікавій зустрічі лідерів учнівського самоврядування Київщини у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва.

Декада початкових класів

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Найбільш дієвим способом формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення декади початкових класів, яка триватиме у школі з 03 по 14 квітня.