Daily Archives: Квітень 6, 2017

Семінар-практикум для вчителів 1, 4 класів

Мелодія починається з першої ноти,

саме вона визначає її характер.

Початкова школа – своєрідна

перша нота шкільного життя.

6 квітня у школі відбувся міський семінар-практикум для учителів 1, 4 класів з теми: «Використання освітніх технологій в навчально-виховному процесі початкової школи». У роботі семінару взяли участь учителі 1. 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

День дружби та творчості

Дружба, дружба над усе,

Дружба радість нам несе.

Дружба всім нам дорога,

Дружба жити помага.

Сьогодні у нашій школі пройшов День дружби та творчості. Була організована виставка творчих робіт дітей. Дитяча творчість – це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим природне і дивовижне.

З турботою про учнів

Вибір майбутньої професії – одне із найважливіших рішень, яке приймають учні у своєму житті. Відповідно до роботи адміністрації школи та активної позиції заступника голови батьківського комітету Бучинської Т.О. у нашій школі було встановлено стенд з профорієнтаційною інформацією від Київського медичного університету.  Як учні, так і батьки можуть ознайомитися з правилами прийому до закладу.

Учні 3-Г класу в Музеї іграшки

6 квітня  учні 3-Г класу відвідали Музей іграшки у місті Києві. Основою музейного зібрання є унікальна колекція іграшок з 30-х років минулого століття і до сьогодення. Учні мали змогу побачити ці експонати, почути історію їх виникнення, дізнатися про народних умільців, які створюють ексклюзивні іграшки з природного матеріалу. Захоплює загальна кількість експонатів – понад 15 тисяч найменувань! Деякі з них: промислові іграшки 30-х-90-х рр. ХХ ст., неповторні авторські іграшки, єдине в Україні зібрання настільно-друкованих ігор, колекція української народної іграшки.