Daily Archives: Квітень 11, 2017

Участь у Національному форумі «Архітектор кар’єри: успішний крок до старту»

Вчителі нашої школи відвідали університет «КРОК», де відбувся Національний форум «Архітектор кар’єри: успішний крок до старту». Форум – це соціальний проект, основною метою якого є просвіта працівників шкіл, університетів і батьків з питань свідомого вибору професії та розвитку кар’єри. Адже вони є тими людьми, які найбільше впливають на професійне майбутнє української молоді.

Подорож випускників до НАУ

Справжнім святом для випускників цього року, 11-Б та 11-А класів, став «День відкритих дверей» в Національному авіаційному університеті, який відбувся 11 квітня, напередодні Дня авіації та космонавтики.

Математичний КВК

«Увага! Увага! Запрошуємо всіх хлопчиків та дівчаток на цікаве свято. Не забудьте взяти з собою швидкість, винахідливість, увагу, кмітливість».
Чому так святково навколо?
Чуєте, як гомін стих?
Тому що вітаємо сьогодні
Ми царицю наук всіх.

Виставка малюнків та аплікацій з геометричних фігур «На що схожа цифра?»

«Зацікавити розум дитини – ось, що є з основних положень навчання. І ми ні чим не нехтуємо, щоб прищепити учневі смак, ми сказали б, навіть пристрасть до навчання», – писав видатний математик М.В. Остроградський.

Поїздка учнів 7-А класу до музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»

11 квітня 7-А клас відправився до музею «Експериментаніум». Учні отримали багато емоцій та незабутніх вражень. Екскурсовод цікаво розповів про фізичні, хімічні явища та властивості. Також показали шоу з справжнім хіміком, який проводив експерименти з сухим льодом.

Сезон Днів здоров`я відкрито!

Зазвичай, День здоров’я у нашій школі проходить у травні. Це свято є найбільш очікуваним для школярів. Діти  з нетерпінням чекають, щоб пограти у різні спортивні ігри, подихати свіжим повітрям та поговорити зі своєю великою шкільною родиною.