Daily Archives: Квітень 13, 2017

Майстер-клас у 1-Г класі “Пасхальне яйце – своїми руками”

13 квітня учні 1-Г класу взяли участь у майстер-класі  “Пасхальне яйце – своїми руками”, який провела досвідчена художниця Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас. Школярі поринули в творчу атмосферу, оскільки  мали можливість власноруч розфарбувати пасхальне яйце.  Також учні відкрили для себе нову техніку розпису яйця акриловими фарбами та глітером.

Учні 1-Є класу відвідали зоопарк “12 Місяців”

Нещодавно учні 1-є класу відвідали зоопарк “12 Місяців” в с. Демидів. Дорогою в зоопарк дітки перепитували через кожні 5 хвилин – ” Ну коли ж ми вже приїдемо?”. Приїхавши до зоопарку дітям дали карту і ті, перетворившись на дослідників, ринули досліджувати маленьких тваринок.

Літературно-музична композиція «Великдень – воскресаюча весна»

Сьогодні 13 квітня, в актовій залі школи проведено літературно-музичну композицію «Великдень – воскресаюча весна»  для учнів 4-х класів.   Цей захід проведений  напередодні свята всіх свят – ВЕЛИКОДНЯ, тому і сцена була святково оформлена, виступаючі та глядачі красиво одягнені у вишиванки.

У «чистий четвер» – чиста школа

Напередодні Великодня, у четвер, 13 квітня, який традиційно особливими заходами християни відзначають перед святкуванням Світлого Христового Воскресіння, учні, вчителі та техпрацівники  взяли участь у загальнообласному суботнику з благоустрою території.
Як результат – чистота на подвір`ї.

День народознавства і вишиванки

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками.
Звичаї  народу – це ті прикмети, по яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. Знання свого родоводу необхідні не лише для піднесення національної гідності, а й для використання кращих традицій в сьогоденні.