Daily Archives: Квітень 29, 2017

Міський мітинг-реквієм до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

Історія нашої держави просто переповнена трагічними сторінками, однією з яких є Чорнобильська катастрофа. Наслідки тих трагічних подій переслідують і досі, впливаючи на життя і здоров’я тисяч та навіть мільйонів людей.

З року в рік проходять заходи, що нагадають про ту трагедію, про людей, які, не шкодуючи свого життя, ішли в пекельний бій з “мирним” атомом. Біля пам’ятника Чорнобильській трагедії відбувся міський мітинг, де нашу школу представили учні 7-Д класу разом з Рудницькою О.А. та учні 9-А класу з Глущенко С.В. Окрім, того, Шкуратенко Ірина співала пісню про Чорнобиль, а Рудницька Аліна читала вірш “Весна 1986”.

Декада біології, хімії, екології

Вчителем Старовойтовою Ларисою Василівною було проведено біологічну вікторину “У світі рослин” серед 6-х класів, а також представлені їх роботи “Екологічний стан довкілля”. Учні 5-6 класів виконували роботи з переробки вторсировини з метою збереження довкілля.

“Друге життя ” старим речам

В межах тижня знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту учні 5-6 класів презентували свої роботи “друге життя ” старим речам, з метою збереження довкілля.