Daily Archives: Травень 9, 2017

Таємниці заводу “Coca-Cola”

Чи любите ви “Кока-Колу”? Корисний цей напій чи шкідливий? Де і як його виробляють? Відповіді на ці та багато інших запитань отримали учні 7-Д класу разом із класним керівником Рудницькою О.А. на екскурсії на завод “Кока-Кола”, що розташований у с.Велика Димерка.

Поетичний конкурс “Зерна доброти”: нагородження

«Зерна доброти» – назва обласного поетичного конкурсу, що проходив уже вшосте. 25 березня в місті Києві відбувалося урочисте нагородження учнів-переможців, серед них і двоє учнів нашої школи  – Подосіннікова Вероніка, учениця 10-А класу та Бондаренко Катерина, учениця 6-А класу, які зайняли почесні ІІІ місця ( різні вікові групи) у поетичному конкурсі.

Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.

Скільки б років і десятиліть не минуло, люди Землі знову й знову будуть повертатися до Великої Перемоги, яка ознаменувала торжество життя над смертю, розуму над божевіллям, гуманізму над варварством.