Daily Archives: Травень 11, 2017

Міські змагання з баскетболу серед збірних команд міста

Нещодавно відбулися міські змагання з баскетболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів. Змагання проводилися протягом двох днів, а команди були поділені на групи, з якої наші хлопці вийшли до півфіналу. В боротьбі за вихід у фінал наша збірна, на жаль, програла Бучанській Гімназії. Гра за третє місце була дуже цікавою та інтригуючою. Боротьба за бронзу велася із ЗОШ №3.

Ми – за інтеграцію до Європи!

Напередодні святкування Дня Європи в Україні, з метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури учні та вчителі школи 11 травня на Київській площі взяли участь в урочистому піднятті прапора Євросоюзу, підтримавши інтеграцію до Європи. Адже сьогодні Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про безвіз для України.