Daily Archives: Травень 14, 2017

Учнi 4-х класiв відвідали Театр юного глядача

Нещодавно учні 4-А, 4-Г та 4-Е класу відвідали Театр юного глядача на Липках та переглянули музичну виставу «Усі миші люблять сир».

Це історія про стосунки між дорослими, про велику дружбу маленьких сердечок, про важливе і неважливе в цьому світі, про щастя бути потрібним і про багато – багато іншого.

“Україна очима молодих”

Чи знав хтось про Бучу чи про нашу школу у Львові та багатьох інших регіонах України раніше? Мабуть, ні. Але тепер знають! 10-12 травня у Львові проводилася Міжнародна учнівська науково-практична конференція “Україна очима молодих”, де серед представників Київської області була учениця 10-А класу Рудницька Аліна.

Мюзикл “У джазі тільки дівчата”

Нещодавно учні нашої школи разом з Рудницькою О.А. відвідали Київський національний академічний театр оперети, де переглянули мюзикл “У джазі тільки дівчата”. Всі були вражені постановкою, отримали багато позитивних емоцій та дехто навіть поділився враженнями: