Daily Archives: Травень 15, 2017

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ «ЧОРНОБИЛЬ»

Учні З-А класу, побували на екскурсії в Українському національному музеї «Чорнобиль».
 Діти з тривогою слухали про велику трагедію. Побачили експозицію з представленими експонатами:розсекречені документи, карти, фотографії, пам’ятки народної архітектури Полісся. Експозиція розповідає про героїчну, самовіддану працю людей багатьох професій . Тут можна побачити унікальні відеоматеріали про катастрофу і її наслідки, діючу трифазову діораму «Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії», діючий макет енергоблока ЧАЕС, які розширюють хронологічні та тематичні межі музею, підсилюють достовірність експозиції.

Шкільна служба порозуміння

Що таке медіація? Хто такі медіатори? І що взагалі таке шкільна служба порозуміння?
Нещодавно учні нашої школи разом із соціальним педагогом Заманою О.В. взяли участь в тренінгу «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння».

Фієста в Бучі

Приємно усвідомлювати,  що наше місто Буча може запропонувати своїм жителям такий чудовий спосіб розваг, як фестиваль вуличної їжі та свята. Початок та відкриття програми відбулося  12 травня, у  фестивальному містечку «Фієста».
Майданчик вразив своїми розмірами та облаштованістю. Гостям було дуже комфортно, адже  робітники дарували турботу, кухарі – смачні та різноманітні страви. Велика контрольована дитяча зона, де можна приходити та отримувати насолоду з наймолодшими жителями Бучі.