Daily Archives: Травень 17, 2017

Учні 6-А класу відвідали Театр юного глядача

Нещодавно учні 6-А класу з’їздили до театру на виставу «Король Дроздобород».
Ця вистава розповідає про важливість скромності у нашому житті та скільки щастя вона може принести.
У короля була донька – прекрасна принцеса. Батько хотів віддати її заміж, але примхлива донечка ображала всіх кандидатів у чоловіки, вона навіть обізвала чудового короля, який правив сусідньою країною, королем Дроздобородом. Тоді король розлютився і одружив її із звичайнісіньким шарманником.

Подорож до музею АНТК імені Антонова

17 травня 2017 року учні 6-А класу відвідали музей  АНТК імені  Антонова. Він знаходиться на території сучасного авіазаводу. Під час екскурсії діти дізналися про створення заводу і перших літаків, мали змогу ознайомитися із знаменними моделями цього транспорту. Також у музеї були представлені два найбільших літаки світу «Мрія» та «Руслан», було зображено польоти.