Daily Archives: Травень 24, 2017

Поїздка в зоопарк «XII місяців»

24 травня учні 3-Є класу із своїм класним керівником Калініченко Наталією Вікторівною відвідали зоопарк «XII місяців». Діти довго чекали на цю екскурсію. Їм дуже хотілося побачити рідкісних звірів та птахів.

Незабутня поїздка

На завершення навчального року учні 3-Г класу, 24 травня 2017 року, відвідали етнокомплекс «Українське село» у селі Бузова на Київщині.

Під час цієї чудової екскурсії діти мали змогу дізнатися, як жили українці більше 200 років тому. Адже нашій увазі були представлені хати різних куточків України: Полтавщини, Полісся, Закарпаття та ін. Відвідуючи кожну хатину, екскурсовод детально повідомляв про побут, спосіб життя, традиції наших предків.

Учні 1-Е та 1-Є класів відвідали пожежну частину

23.05 учні 1-Е та 1-Є класів, відвідали пожежну частину міста Буча. Діти мали нагоду ознайомитися з будовою пожежних машин, та з системою їх роботи. Під час екскурсії рятувальник дозволив оглянути кабіну однієї з машин.