Daily Archives: Травень 25, 2017

День здоров’я учнів 7 -10 класів

Тепле весняне сонце, свіже повітря і гарний настрій – що ще потрібно для здорового відпочинку? Сьогодні, 25 травня, у Бучанському міському парку відбувся День здоров’я учнів 7 -10 класів. Кожен обрав собі заняття до душі: рухливі ігри, велосипед, ролики, читання.

Шкільний фотогурток

Уже рік як на базі нашої школи працює фотогурток, що займається підготовкою майбутніх професійних фотографів. Коло гуртківців невелике: усього 8 людей на чолі з Денисовою Надією Валентинівною. Проте це тільки допомагає нам відчути себе єдиною командою – дійсно, заняття дуже теплі та комфортні, завжди проходять цікаво та з посмішкою.

Читаємо влітку

Шановні діти та батьки, пропонуємо вашій увазі перелік художньої літератури на наступний навчальний рік.

Прощання з початковою школою

Наприкінці навчального року учні 4-А, 4-Б та 4-Г класів попрощалися з початковою школою.  Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вчителів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а найголовніше – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі, дітей, які стануть майбутнім України.