Daily Archives: Травень 26, 2017

Освітянські обрії 2017

Ось уже вдесяте в нашому місті проводяться “Освітянські обрії” – свято, на якому нагороджують освітян: учнів, які зайняли призові місця в олімпіадах, конкурсі-захисті наукових робіт МАН, спортсменів та переможців творчих конкурсів, педагогів, які їх підготували чи перемогли в професійних конкурсах, керівників навчальних закладів.  У цей день нагороджують за щоденну працю, яка й дає свої плоди. А таких плодів у нас чимало!

Останній дзвоник – 2017

Шкільне подвір’я забуяло цвітом.

Яка чарівна і тривожна мить!

Для когось – вкотре,

А для випускників – востаннє

Сьогодні шкільний дзвоник продзвенить.

Ось і настав цей радісно-тривожний день, день підведення підсумків і планування майбутнього.

Учні 6-х класів відвідали “Ігроленд”

24 травня учні 6-х класів відвідали ігроленд в м. Києві. Керівник екскурсії – Старовойтова Л.В. Учні отримали велике задоволення від захоплюючих ігрових програм, отримали сувеніри на пам’ять та Kid’s menu з іграшкою та піцею  в подарунок.