Daily Archives: Жовтень 4, 2017

День самоврядування

День вчителя – це не лише професійне свято, а й можливість для старшокласників спробувати себе в ролі педагога. У цей день кожен починає розуміти всі труднощі, з якими стикаються вчителі: підготовка до уроків, уміння зацікавити учнів, навчити їх новому та знайти індивідуальний підхід до кожного.

Та не варто забувати про те, що День вчителя, у першу чергу, – свято, тому для найкращих, найкреативніших та найталановитіших педагогів нашої школи було організовано концерт, на якому зі сцени лунали теплі та щирі слова подяки, підкріпленні пісенними привітаннями.

Подорож на завод «Coca-cola»

Чи любите ви «Кока-Колу»? Корисний цей напій чи шкідливий? Де і як його виробляють? Відповіді на ці та багато інших запитань отримали учні 6-В класу разом із класним керівником Глущенко Світланою Володимирівною на екскурсії на завод «Coca-cola», що розташований у с.Велика Димерка.

Діти переглянули фільм про історію цього чудо-напою та заводу, на якому його виробляють, побачили на власні очі, як виготовляють та охолоджують пляшки, розливають напої, де зберігають готову продукцію. А саме головне, що спробували «Колу», «Фанту» та «Спрайт».