Daily Archives: Жовтень 6, 2017

Чарівний світ Сонячної системи

04 жовтня учні 4-А класу побували у Київському планетарії. Екскурсія була цікавою та пізнавальною. Діти збагатили свої знання про Всесвіт, планети Сонячної системи та нашу планету Земля.

Радимо усім побувати у Планетарії.

Поїздка учнів 3-Є класу до океанаріуму «Морська казка»

Учні 3-Є класу відвідали океанаріум «Морська казка». Ні один підручник не допоможе зрозуміти природу так, як безпосередній контакт з нею. Океанаріум – це музей з живими експонатами, мешканцями морів і океанів.

Яких тільки підводних жителів не побачили діти: різнокольорові риби, корали, черепахи, медузи, акули. Цілі підводні ліси створюють враження казки. І все воно живе, рухається, зайняте своїм життям.

«Солодка» подорож на кондитерську фабрику «ROSHEN»

4 жовтня учні 4-Є класу разом з класним керівником Калініченко Наталією Вікторівною відвідали кондитерську фабрику «Roshen», де діти ознайомились з процесом виготовлення солодощів.

Разом з екскурсоводом побували на виробництві, дізнались, як солодощі потрапляють на прилавки до магазинів. Подивились цікавий фільм про факти виникнення напою какао та шоколаду.

Інтелектуальна гра брейн-ринг “Підліток і право”

Напередодні Міжнародного Дня Юриста, який відзначається 8 жовтня, серед учнів 10-х класів було проведено інтелектуальну гру брейн-ринг “Підліток і право”. Цей захід спрямований на розвиток правової культури серед учнів, підвищення рівня правових знань та здобуття практичного досвіду, щодо вирішення правових питань.

2-В клас відвідав зоопарк

Нещодавно учні 2-В класу відвідали приватний зоопарк “ХІІ місяців”. Під час ескурсії діти  ближче познайомились з представниками тваринного світу, змогли на власні очі побачити мешканців зоопарку. На величезній території діти зустріли гепарда і тигра, вовка і лиса, єнота і дикобраза та багато інших тварин. Не залишили дітей байдужими кумедні мавпенята.

Насамкінець, учні змогли провести час у контрактному зоопарку з найменшими його представниками. Школярі були вражені з якою любов`ю тут ставляться до кожної тварини. Повертаючись додому діти були переповнені враженнями та емоціями.