Daily Archives: Жовтень 7, 2017

Музейна педагогіка на практиці

У п’ятницю, 06 жовтня 2017 року, відбувся міський виїзний семінар вчителів художньо-естетичного циклу. На ньому були присутні вчителі мистецьких дисциплін: образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, художньої культури, мистецтва та керівники гуртків. Вчителі загальноосвітніх закладів міста Бучі побували в Києві.

На сьогодні в Україні нараховується більше 500 державних музеїв. Технічні, природничі, художні, краєзнавчі – всього не перелічити! Як зробити відвідування музею цікавим, корисним і змістовним для сучасного школяра? Як організувати зустріч з прекрасним, щоб вона стала незабутньою для дитини? Такими питаннями переймалися учасники виїзного міського семінару учителів художньо-естетичного циклу з теми “Музейна педагогіка”.

3-В клас відвідав Музей води

Нещодавно учні 3-В класу відвідали Водно-інформаційний цент. Учні відкрили для себе багато нового та цікавого, більше дізнались про воду.

Діти були задоволені та переповнені новими враженнями.

Цікавий світ тварин

Нещодавно учні 4-Е класу на чолі зі своїм класним керівником Майєю Іванівною Васьків відвідали зоопарк «12 місяців». Учні змогли побачити цікавий світ тварин, яких нараховується більше 100 видів.

Діти з захопленням милувалися білими левами, бенгальськими тиграми, пумами, рисями, північними вовками, камчатськими ведмедями-двойнятами Тобі і Куба. Крім того,  в зоопарку учні мали змогу погодувати тварин, погладити їх.