Daily Archives: Жовтень 12, 2017

Учні 2-Б класу побували на фабриці «Рошен»

Усі люди люблять солоденьке, а особливо дітлахи. Їх цікавить, де і як виготовляють печиво та цукерки.

На минулому тижні учні 2-Б класу відвідали Київську фабрику «Рошен». Радості не було меж!

Після перегляду документального фільму всі вдягли спеціальну форму і вирушили до кондитерського цеху. Тепер усе зрозуміло!

Гості з минулого!

В один із днів географічної декади до нас завітали з минулого Ератосфен – батько географії, Фернан Магеллан – мандрівник, що здійснив першу навколосвітню подорож та їх помічниці. Вони шукали серед вчителів, учнів та батьків  нашого НВК тих, хто поїде з ними в навколосвітню подорож. Але за однієї умови: мандрують тільки найкращі знавці географії. Мандрівники не помилилися з вибором школи. В нас вони швидко назбирали собі команду справжніх географів.

Декада географії

Саред учнів 6-Б та 6-В класів в рамках декади географії проходила географічна вікторина “Подорож у минуле географії”. В мандрівку вирушили команда “Ератосфен” – учні 6-Б класу та команда “Вікінги”- учні 6-В класу. Юні мандрівники дуже точно та швидко відповідали на питання, були ерудовані, артистичні, веселі, жваві. Вони з легкістю поринули в атмосферу вікторини і подумки перенесли нас в часи коли тільки зароджувалась наука географія та відкривались людству нові материки та океани. Віват, командам “Ератосфен” та “Вікінги”.

Пам’ятка для батьків! Клініка та профілактика кору

Кірінфекційна хвороба, яка характеризується вираженою інтоксикацією, катаральними явищами збоку дихальних шляхів, кон’юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці ротової порожнини і папульозно – плямистим висипом на шкірі.

Клінічні ознаки