Daily Archives: Жовтень 13, 2017

День захисника України у 5-В класі

14 жовтня в Україні став особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, день створення Української повстанської армії, День захисника України.

Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!

Бучанський НВК №4 має багато славних традицій. Ось вже 5-й рік поспіль святкували ще одну – посвята учнів 8-х класів у козаки. Якраз і день для цього підходящий: напередодні свята Покрови, Дня захисника України та Дня козацтва. Свято готували учні 9-А класу на чолі з класним керівником Ситник Г.М.

Крім цікавої інформації, відео та пісень, були веселі змагання хлопців 8-х класів. Молоді козаки змагались у спритності, вправності, в танці «Гопак», виконанні української пісні, а також у тому, хто швидше з’їсть кашу. «Дайте нам побільше каші – перемога буде наша» – під такий заклик поїдалася каша.