Daily Archives: Жовтень 31, 2017

Педагогічна рада «Комфортність навчання та виховання як запорука формування успішної особистості»

Усі діти – активні, діяльні  мрійники,
що тягнуться до перетворень, до творчості.
Тож нам, учителям, необхідно створити їм
таке комфортне навчальне середовище,
яке організовує і спрямовує їх творчу діяльність.
Шалва Амонашвілі

З метою з’ясування впливу комфортності навчання та виховання на формування успішної особистості 31 жовтня 2017 року у НВК №4 було проведено педагогічну раду.

Учні 6-Г класу відвідали «Львівську майстерню шоколаду»

Це місце, де зі звичайного шоколаду створюють витвір мистецтва. До слова, всі цукерки роблять вручну. Такого смачного і красивого шоколаду ви не скуштуєте більше ніде, бо всі рецепти тримають у найсуворішому секреті. Львівська майстерня шоколаду пропонує величезний вибір всіляких цукерок, трюфелів, марципанів.

Учні 8-Г у світі науки

Сьогодні учні 8-Г класу відвідали Експериментаніум. Екскурсовод познайомила нас з експозицією музею, яка налічує близько 250 інтерактивних експонатів і кожен із них демонструє закон фізики, природнє явище, роботу тих чи інших механізмів.
А головне – експонати не ховаються за вітринами! У музеї ми побачили зразки машин і механізмів, які наочно демонструють можливості науки і техніки в різних сферах життя людини.

Зелена хвиля

На передодні учні 8-Б класу, учасники учнівського лісництва «Зелена хвиля», разом із керівником, вчителем біології М.А. Демченковою,  прийняли участь у роботі  обласної учнівської конференції «Учнівські лісництва – ефективна форма еколого-натуралістичної освіти, трудового виховання та допрофесійної підготовки учнівської молоді», яка проводилась на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

МАН – ВІД ШКОЛЯРА ДО АКАДЕМІКА

30 жовтня 2017 року учні НВК взяли участь в обласній настановній конференції учнів-членів Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України. Цього року талановиту молодь Київщини приймав у своїх стінах Національний університет біоресурсів і природокористування України.