Daily Archives: Листопад 2, 2017

Настільний теніс молодшої групи учнів 6-8-х класів

Канікули, канікули… Швидко летить час.. Весело, цікаво, різноманітно проводять канікули учні НВК”СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.”№4. Працюють різноманітні гуртки: туризму, фітнесу, футболу, настільного тенісу, театральний та інші. Учням цікаво відвідувати гуртки бо тут вони спілкуються з друзями, відпочивають і головне, що займаються справою, яка їм подобається, яку вони вибрали.

Діти 7-Г класу відвідали батути в Скай Парку!!!

Розваги шикарні. Діти були в захваті. Найбільше сподобалася яма з паралоном. Батути, звичайно, теж не залишилися без уваги. Діти надовго зависли на різних канатних доріжках та біля настільного хокею. Можна взяти машинку і кататися на ній по всьому парку. Лабіринт теж немаленький.

Екскурсія 4-В на кіностудію FILM.UA

Нещодавно учні 4-В класу на чолі з класним керівником Осадчою В.П. здійснили дуже цікаву подорож до Київської фабрики мрій – кіностудії FILM.UA. Сказати, що там було цікаво всім – це не сказати взагалі нічого! Враження були яскравими та різноманітними.