Daily Archives: Листопад 17, 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

Ось і закінчується тиждень безпеки дорожнього руху. Під керівництвом вчителя основ здоров’я Старовойтової Л.В. в 7-х класах проведені міні-сценки «Правила дорожнього руху», учні 6-х класів розгадували ребуси, кросворди, обговорювали правила дорожнього руху для водіїв та пішоходів, створювали галерею малюнків про дорожній рух.

Майстер-клас зі стрінг-арту

Шкільне життя… Що нам запамʼятається з нього? Уроки, вчителі, конкурси. А ще, звичайно, різноманітні цікавинки, які  роблять для нас школа, вчителі і батьки!
У пʼятницю ми мали цікавий, незвичний і оригінальний майстер-клас. Тишу уроків перервало дружне і завзяте постукування молоточків. «Мабуть, урок праці?», – подумаєте ви?

Кастинг «Школа має талант» серед учнів 3-4-х класів

Сьогодні відбувся кастинг «Школа має талант» серед учнів 3-4-х класів. Метою конкурсу є розвиток та підтримка творчих здібностей учнів, сприяння розвитку культури серед юного покоління.

Ми почули прекрасні голоси, побачили запальні танці. У виконанні конкурсанта почули власну гумореску.

За підсумками кастингу відбудеться заключний гала-концерт.