Daily Archives: Листопад 18, 2017

Аромати кави та шоколаду!

Майстер – клас для 6-Д класу із виготовленню солодощів в Львівській майстерні – кав’ярні.

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо вчителя фізичної культури Карабута Олексія Миколайовича з перемогою в конкурсі “Найкращий інноваційний урок”.

Ми пишаємось, що є такі вчителі, які отримують насолоду від якісно проведених уроків, намагаючись щоразу привнести новизну в популяризацію спорту та фізичного виховання серед молоді.

“Здорова нація – сильна нація!”

Незабутні враження

15.11.2017 року  учні 4-А класу побували на екскурсії в Національному науково-природничому музеї.

Діти були в захваті від побаченого  і почутого. Усі збагатили свої знання та зробили багато цікавих знімків.

Радимо всім поїхати до музею. Ви не пошкодуєте.

«Твій друг – безпечний рух!»

З 13 по 17 листопада  2017  року був проведений Тиждень  безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня учні переглянули відеоролики «Будь уважним на дорозі» та мультфільми на тему «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки».

Серед учнів 5-6 класів було проведено тренінг «Уникати! Запобігти! Діяти!».

У бібліотеці організовано виставку «Ми пішоходи».

Кастинг «Школа має талант» серед учнів 1-2-х класів

Сьогодні продовжився кастинг конкурсу «Школа має талант». У конкурсі брали участь учні 1-2 класів.

Учасники продемонстрували свої таланти у таких номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Театральне мистецтво».

Незабаром гала-концерт!

5-Б клас відвідав театр

15 листопада учні 5-б класу відвідали театр на Липках та із задоволенням подивились виставу “Ярмарковий гармидер”.

Чарівний птах, якого піймав Птахолов, дав героям вистави та нам глядачам , три мудрі поради, які обов’язково стануть у нагоді в повсякденному житті. Їх варто запам’ятати .