Daily Archives: Листопад 23, 2017

Урок пам`яті «Кривава ціна українського хліба»

23 листопада в актовій залі НВК було проведено історичний урок пам’яті «Кривава ціна українського хліба».

Документальні фільми, факти, твори українських письменників та поетів вплелися у канву уроку, торкнулися душі кожного. Учні та педагоги вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодомору в Україні, вшанували і тих, хто за окраєць хліба не доносив на брата, не відривав окраєць хліба від голодних дитячих ротів, не торгував святинею…

Цікавий та загадковий світ іграшок

Наприкінці листопада учні 5-Д та 5-Е класів відвідали музей іграшок. Діти разом з класними керівниками поринули в цікавий та загадковий світ. Дізнались, чим грали діти в давнину. Дівчатам найбільш сподобались барбі, а от хлопчикам – інсталяція з лего. Та найцікавішою частиною екскурсії була можливість пограти іграшками, якими бавились ще наші прадідусі та прабабусі.

Загадковий світ професій

Минулого тижня, учні 4_Б класу відвідали перше в Україні дитяче місто професій “Kids Will” – місце, де поєднуються дитячі фантазії, емоції та веселощі.

Це ігровий майданчик, який включає в себе більше 30 станцій, на яких діти можуть оволодіти різними професіями, розкрити свої таланти та навчитися чомусь новому. Тут кожна дитина на певний час може відчути себе дорослим та самостійним: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти “гроші” та витрачати їх на власний розсуд.