Daily Archives: Листопад 29, 2017

Проект учнівського самоврядування “Комфорт у всьому!”

Ні для кого не секрет, що наша школа – місце, де навчаються розумні, творчі та креативні діти, які прагнуть зробити світ кращим. Але починати треба з менших одиниць, наприклад, зі школи.

Навчання дуже виснажує, а тому хочеться трохи перепочити між заняттями. Учнівським самоврядуванням було запропоновано створити зони для відпочинку. Упродовж вересня та частини жовтня приймалися ідеї та побажання, які врешті-решт було об’єднано в один проект “Комфорт у всьому!”.

7-В клас в Театрі юного глядача на “Білоксі- Блюз”

Комедія-драма дуже сподобалась учням. Події вистави відбуваються під час Другої Світової Війни. Рік 1943-й. Місце подій – південне містечко Білоксі на Місісіпі. Шість новобранців потрапляють в учбовий табір, де їх готують до смерті. Це історія про мрії, прагнення та бажання юної душі. Вистава розповідає про необхідність любити, створювати, бути потрібним. Але усе це перекреслено розумінням того, що молодих хлопців везуть на війну.

Про Шевченка знаємо багато!

Нахімічили перемогу

Вітаємо знавців української мови!

Загадкова подорож у світ зірок

Сьогоднішній день в учнів 2-Г класу був сповнений новими враженнями, адже школярі, разом з класним керівником Кучер К.А.,  вирушили на екскурсію до Київського планетарію.

Ексурсія складалась із двох частин. Спочатку школярі мали можливість познайомитись ближче з “космічними об`єктами” (їх макетами), а також відкрити для себе деякі таємниці Зоряного неба. Найбільше дітей вразив макет першої живої істоти у відкритому космосі – собаки Лайки, який, на превеликий жаль, загинув під час польоту. Після оглядової екскурсії планетарієм, на другокласників чекав перегяд повнокупольних навчальних сюжетів “Космічна вікторина” та “Вода – диво природи”.