Daily Archives: Грудень 12, 2017

Відкритий фестиваль КВК на кубок Бучанського міського голови

DSCN4405

08.12.2017 року наша команда «ШВТ» («Шото Вот Такое») брала участь у Відкритому фестивалі КВК, який проходив у центральному будинку культури.

Всього було представлено 11  команд, які протягом кількох годин вели між собою дружню боротьбу та дарували присутнім веселі усмішки.

Плетіння маскувальної сітки для АТО

DSCN4439

Сьогодні учні активно долучились до плетіння маскувальної сітки для АТО. Діти з розумінням поставилися до даного завдання.

Сітка захистить бійців від небезпеки та від тих дій, які відбуваються на фронті. Вона стане своєрідним оберегом для наших бійців та об’єднає людей, які допомагають армії.

У країні ялинкових прикрас

0-02-04-8c37fcba5130ffda07c6599d9ab9cfc22f7859dea504b55278ba9bea0c047e59_full

Нещодавно учні 2- А класу відвідали Фабрику  ялинкових прикрас. Першокласники з нетерпінням чекали дня, коли зможуть отримать відповіді на всі свої  питання, яких виявилось немало! Як народжується іграшка? Який шлях проходить блискуча кулька перед тим, як опинитися на ялинці? Яким чином на неї наносять купу таких складних візерунків?  Чи можна самому створити іграшку? Відповіді на всі ці питання діти знайшли під час  екскурсії до Фабрики ялинкових прикрас.

Поїздка учнів 9-Б класу до Ірпінського державного коледжу економіки і права

DSCN4310

7 грудня ми завітали на День відкритих дверей до Ірпінського державного коледжу економіки і права.

Зранку нас привітно зустріли студенти-розпорядники та викладач Тетяна Вікторівна, яка провела цікаву екскурсію навчальним закладом.

Правничий квест «Знавці права»

DSCN4433

Знагоди Міжнародного Дня прав людини, який щороку святкується 10 грудня, відбувся правничий квест «Знавці права».
У квесті взяли участь  команди «Феміда» (9-А), «Поліцаї» (9-Б), «Адвокати» (9-В), «Юні юристи» (9-Г), «Гвардія права» (10-А), «Помічники Феміди» (10-Б).

4-Г клас відвідав «Експериментаніум»

IMG-95144afd1b4abd994a78f8ce9604fd3d-V

Учні 4- Г класу 7 грудня відвідали екскурсію у музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум». Це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих, який знаходиться у Києві. Діти ознайомилися з неймовірними інтерактивними експонатами, що дають можливість перетворитися на справжніх дослідників. Адже експозиція представлена розділам фізики: оптика, механіка, електрика, магнетизм та акустика.