Daily Archives: Грудень 19, 2017

“Вечорниці на Андрія”

13 грудня в 2-В класі відбулися “Вечорниці на Андрія”.

З давніх-давен український народ святкує день Андрія. В цей день молодь веселиться. Господині в кожній хаті готують вареники, печуть калиту. А ввечері в одній з українських хатин збирається молодь на вечорниці.

Свято «Яка радість, який рай, іде Святий Миколай»

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається саме сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти пишуть листи до Чудотворця, а перед святом згадують всі свої добрі і погані вчинки, зважують: чого більше.

Акція «Вітаємо з Миколаєм!»

День Святого Миколая – чисте, світле, добре свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати частину своєї душі. Для дітей воно стає чарівною казкою.
У нашому НВК давно склалася традиція вітати малечу з Ворзельського дитячого будинку малютки з Миколаєм.