Daily Archives: Грудень 22, 2017

Пам`ятаємо про патріота

SAM_1468

24 грудня 2017 року виповнюється 80 років від дня народження  лідера, патріота – українця, Героя України  – Вячеслава Чорновола. Він очолював «Народний рух» України, 15 років свого життя провів у радянських тюрмах і таборах, але завжди залишався патріотом України. 18 років тому назад трагічно загинув у ДТП.

1-Б клас відвідав Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас

IMG-91cc19bb93bace2aa71cdffc4f0b7178-V

Нещодавно учні 1-Б класу відвідали Фабрику ялинкових прикрас, де мали змогу подивитися на диво створення ялинкової іграшки від скляної палички до фантастично-розмальованого шедевру. Діти поринули у світ новорічної казки, яка не можлива без красуні-ялинки та різноманітних ялинкових прикрас.

Знайомство 1-Ж класу із «Морською казкою»

img-9477a8dec8ac68fb9034cb1f2d70a859-v

Так склалося, що в Україні слово «океанаріум» асоціюється у першу чергу з численними дельфінаріями, що виникають повсюдно. Але що ж таке океанаріум насправді? У першу чергу, це – музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети. Саме таким і є  київський океанаріум «Морська казка», який відчинив свої гостинні двері учням 1-Ж класу!

Відразу на вході школярів зустрів  гроза морів – легендарний корсар, який  гостинно запросив учнів до перезляду залів музею.

Листівки до Нового року своїми руками

25637198_246230132579756_908203276_o

Колись давно паперові листівки розліталися по різним куточкам країни. Зараз потрібно тільки підібрати певний шаблон, написати пару стандартних фраз та натиснути декілька клавіш, щоб Ваш лист потрапив до адресата.

Сьогодні ми відійшли від стандартів і в 1-Е класі пройшов майстер-клас по виготовленню новорічної листівки «Ялинка» для поздоровлення найближчих людей. Дітки із великим захопленням створювали поробки. У кожного на листівці – своя неповторна ялинка.