Daily Archives: Грудень 28, 2017

Похід 2 – Є класу до кінотеатру «Акваріус»

Учні 2 – Є класу відвідали кінотеатр «Акваріус», прем’єру кінофільму «Мій улюблений динозавр». Діти були в захваті від сюжету кінофільму, в якому йшлося про дружбу людини з природнім світом.

Кожен учень зробив для себе певні висновки, але найголовніше, що всі одноголосно ствердили, природу потрібно оберігати, а розпочинати потрібно з себе.

Знайомство з Астрономічним музеєм

Нещодавно учні 3-Б класу побували на екскурсії у Астрономічній обсерваторії Київського національного університету ім.Т.Шевченка. Одна з найстаріших університетських обсерваторій в Україні існує з 1845 року. Діти відвідали Астрономічний музей, де дізналися про історію наукових досліджень, побачили рідкісні астрономічні інструменти попередніх часів, отримали відповіді на різноманітні запитання в галузі астрономії.

Вітаємо юних економістів!

Спец-операція “Ялинка” в 5-Г класі

Ось і прийшла зима. Усі в очікувані свята. На вулиці холодно: вітер, хурделиця. А учням 5-Г класу, які працюють за навчально-педагогічним проектом “Інтелект України” тепло та затишно. Вони виготовляють власноруч новорічні ялинки. Виготовлення прикрас – це своєрідний релакс, який заспокоює, який приносить відчуття прийдешнього свята, який зближує колектив. Учні виготовили чудові ялинки, які подарують рідним та друзям.

Як з`являється новорічна іграшка?

Нещодавно учні 1- В класу відвідали Фабрику  ялинкових прикрас. Першокласники з нетерпінням чекали дня, коли зможуть отримать відповіді на всі свої  питання, яких виявилось немало! Як народжується іграшка? Який шлях проходить блискуча кулька перед тим, як опинитися на ялинці? Яким чином на неї наносять купу таких складних візерунків?  Чи можна самому створити іграшку? Відповіді на всі ці питання діти знайшли під час  екскурсії до Фабрики ялинкових прикрас.