Daily Archives: Січень 22, 2018

Виховний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Людської пам`яті свіча хай запалає,

Коли життя знов набирає силу.

В ім`я народу хай вона палає

За муки, за життя і за могили

Хай вдячна пам`ять наша звеличає.

Моя країна – рідна Україна

Щорічно до  державного  свята  Дня Соборності України  шкільна бібліотека   готує виставку літератури та фотоматеріалів.  Школярі в цей день приходять до школи святково одягнені у вишиванки  з жовто-блакитними стрічками на грудях.  На великій перерві в коридорах школи діти стають в живий ланцюг, символізуючи єдність всіх регіонів держави України, звучить Державний Гімн і всі учні дружно співають.

Подорож до Львова

На зимових канікулах учні 10-Б класу побували у місті Лева. Це була наша друга подорож до цього міста. Ми захопливо прогулювалися містом, роздивлялися різні архітектурні споруди тощо. Також побували на екскурсії в Львівському трамвайному депо. Це була найкраща подорож класом.

Екскурсія в Кідсвіл учнів 3-Е класу

На минулому тижні учні 3-Е класу разом із своїм класним керівником Лавровською Вікторією Анатоліївною відвідали «Місто професій» у м. Києві.

Діти за допомогою аніматорів та розділившись на групи, відвідували професійні ділянки. Спочатку маленькі працівники прослуховували невеличку лекцію про тонкощі професій і техніку безпеки, потім самі мали можливість поринути у дорослий професійний світ.

В ГОСТЯХ У НАУКИ

Тільки-но розпочався другий семестр навчального року, як учні 4-В класу вирушили у захоплюючу поїздку до Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум», що на Петрівці в м. Києві. Зрозуміло, дехто вже відвідував цей інтерактивний музей, але це таке місце, до якого можна приїжджати знову і знову, й кожного разу дізнаватися про щось нове.

Проводжаємо зимові свята разом з класом!

Все-таки заманила учнів 5-Е класу міська льодова арена. Учні 18 січня розпочали свій день активно та весело. Завдяки неймовірній атмосфері, яка панувала на арені, діти отримали купу емоцій і залишилися під враженнями.

Приємна музика, краса вулиці, новорічні декорації довкола асоціюватимуться зі святами 2018 року. А чудові фото стануть доказом того, що учні були захоплені та отримали прекрасний настрій на цілий рік.