Daily Archives: Січень 29, 2018

Конкурс краси і грації “Міс школи – 2018”

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов. Тому 26 лютого у нашому НВК пройшов уже традиційний конкурс краси і грації «Міс школи – 2018». 9 дівчат змагалися між собою, щоб серед усіх обрати лише одну: найкрасивішу, найніжнішу та найелегантнішу.

100-річчя бою під Крутами – боротьба заради майбутнього

Бій тривав шість годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.

Батьківські збори батьків майбутніх першокласників

27 січня в Бучанському НВК “спеціалізована загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” №4 відбулися  збори для батьків майбутніх першокласників, де всі присутні мали змогу ознайомитися з умовами вступу до  закладу, про важливість співпраці та порозуміння між батьками учнів та вчителями та  з проектами, що діють на базі НВК.

Про підготовку дітей до вступу в 1-й клас, психологічну та педагогічну готовність до навчання, умови прийому до проектних класів розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Яблонська Лариса Броніславівна. Також вона дала відповіді на найчастіші запитання, що ставлять батьки майбутніх першокласників.

Під час проведення зборів діти, які прийшли разом з батьками, знайомилися з майбутніми вчителями, класними кімнатами та закладом.

Для тих, хто не мав змоги відвідати батьківські збори, чи хоче ще раз детально ознайомитися з важливою інформацією, пропонуємо перейти за посиланням Інформація – Для батьків – Для батьків майбутніх першокласників