Daily Archives: Березень 24, 2018

Безпечні канікули

23 березня в 7-В класі було проведено  профілактичну бесіду про правила поведінки під час весняних канікул старшим інспектором ювенальної превенції Бучанського відділення поліції старшим лейтенантом поліції Мельниченко Мариною Іванівною.

IMG_20180323_105128

Зі святом чергової атестації!

Так багато життя нам дає вчителів,
І терплячих, вимогливих, щирих,
Зачарованих словом і мудрістю книг,
Тих, що вірять в добро і надію.

Не згасає вогонь у розумних очах.
І з роками ясніш пломеніє.
Ти тримаєш дитячі серця у руках –
Ти тримаєш планети надію.

До уваги батьків!

Із кожним роком дедалі більше кількість людей «мобілізується». Мобільний телефон – це не розкіш, а засіб спілкування, доступний багатьом. Зі збільшенням продажу «мобілок» зростає кількість їхніх втрат і крадіжок. Мода на мобільність породжує людей, котрі вже безпосередньо спеціалізуються на такого роду «бізнесі».

Адміністрація НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 звертає увагу на те, що останнім часом трапляються випадки викрадення дорогих мобільних телефонів. Просимо батьків наголосити дітям про необхідність слідкувати за  своїми матеріальними речами  (дорогі мобільні телефони, коштовні прикраси).

Отож, шановні батьки і діти, будьте обачнішими!

Зустріч з поетами

«Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик душі».

Ліна Костенко

Благодатна й щедра на таланти наша рідна Україна. Сьогодні в актовій залі НВК з ініціативи головного редактора газети «Бучанські новини», в.о. головного редактора газети «Літературна Україна», радника