Daily Archives: Березень 30, 2018

Екскурсія до Львівської майстерні шоколаду

Нещодавно 4-Е клас разом зі своїм класним керівником Васьків Майєю Іванівною помандрували до Львівської майстерні шоколаду.
Солодка екскурсія майстернею дала можливість дітям ознайомитись з історією виникнення шоколаду, поспостерігати за процесом виготовлення шоколадних виробів. Крім того, учні дізналися про дію шоколаду на людський організм, різницю між його видами та властивостями.

Мандрівка Житомирщиною

30 березня екскурсія учнів 7-х і 6-В класів розпочалася у Житомирі з будинку, де 111 років тому народився легендарний конструктор С.Корольов -геніальний вчений, який випередив свій час і відкрив людству космос, запустивши перший супутник і забезпечивши перший політ людини в космос. Учні, за порадою екскурсовода, загадали бажання у тій кімнаті, де народилася особистість, яка здійснила мрію всього людства.

Музей історичних коштовностей України

Учні 5 В класу на канікулах мали можливість поринути у далеку Скіфію, відвідавши Музей історичних коштовностей України. Вони познайомились із звичаями, віруваннями та сакральними обрядами свого народу. Учні дізналися, що приховують українські «степові піраміди», помилувалися скарбами скіфських володарів і побачили на власні очі, унікальну археологічну знахідку ХХ століття – славнозвісну ПЕРТОРАЛЬ

Вакцинація

Відповідно до листа головного лікаря Бучанської міської поліклініки від 15.03.2018 року  № 299 повідомляємо, що педіатричне відділення повністю забезпечене вакциною для профілактики кору, епідпаротиту та краснухи -КПК («Пріорікс») бельгійського виробника.
З 31січня 2018 року продовжено проведення додаткових заходів проти кору.