Daily Archives: Квітень 5, 2018

“НАЙКРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ РІДНОЇ МОВИ”

В рамках декади початкових класів учні 3-Д та 3-Ж класів змагалися за звання кращого знавця рідної мови. Під час вікторини “НАЙКРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ” учні показали достатній рівень знань з української мови. Школярі активно працювали, з азартом відповідали на запитання. Захоплюючий урок пройшов непомітно, але продуктивно, діти залишились задоволені та дізнались багато нової інформації. Усі ще раз пересвідчились, яка цікава та багата українська мова.

Весняний суботник

У рамках двомісячника благоустрою, в чистий четвер, старшокласники та вчителі вийшли на традиційний весняний суботник. Вони облаштовували територію, впорядковували квітники на території НВК, продемонструвавши ентузіазм у роботі, небайдужість до свого навчального закладу.

День рідної мови

5 квітня, під гаслом    «День рідної мови»,  проведені вікторина в 3-Д та 3-Ж класах, олімпіада юних знавців української мови.  Учнівські колективи 2-их класів зібрали цікавий матеріал про рідну мову та створили пізнавальні газети. Заходи мали за мету показати  учням НВК красу і багатство рідної мови, розкрити  її необхідність у житті людини та формувати бажання вивчати українську мову, розвивати в учнів комунікативні вміння, пам’ять, логічне та творче мислення.

Акція «Великодній кошик для воїнів»

Напередодні  Великодня учні НВК потурбувались про військових, які стоять на сторожі нашого спокою  та організували благодійну акцію «Великодній кошик для воїнів АТО». Всі небайдужі долучилися до доброї справи. Тож разом зібрали традиційні великодні кошики: печиво, цукерки, чай, каву, цукор, крупи, консерви, паски, консервацію, медикаменти.  Також учні початкових класів разом з батьками підготували вітальні листівки та написали листи.