Daily Archives: Квітень 6, 2018

Інсценування казки “Little Red Riding Hood”

IMG-1743fab17d5edec0ea37e416fab31bec-V

З метою розширення і поглиблення знань з англійської мови, розвитку комунікативних умінь, етичного виховання та духовного багатства дітей, у школі під час проведення дня англійської мови, учні 3-Г класу інсценували казку “Little Red Riding Hood”.

The spring festival of flowers

Весна… Лагідна, загадкова, тендітна. Ми так чекаємо на неї.

Сьогодні учні 4-В класу, разом зі чвоїми учителями Коваленко І.М. та Томашко-Підварко О.А. подарували піднесений весняний настрій, підготували святковий фестиваль “Spring flowers” та презентували його, під час декади початкових класів, на одному з уроків англійської мови. Фестиваль притягнув до себе, привабив нестримною радістю, веселим сміхом, дитячою безпосередністю та чистотою ніжної дитячої душі.

День англійської мови

«Скільки мов ти  знаєш –

стільки разів ти людина»

Йоганн Вольфганг фон Ґете

В рамках декади початкових класів, 06 квітня під час Дня англійської мови, був проведений виховний  захід «The spring Festival of flowers», інсценізація казки «Little Red Riding Hood» та олімпіада серед учнів 3 – 4 класів на кращих знавців англійської мови. Адже англійська мова є найбільш вживаною мовою на планеті, нею володіють близько 1.4 мільярда людей.

«Подвійна гра» з учнями 8-Г класу

Слайд1

Квест кімнати – це новий вид дозвілля, який відмінно розвиває взаємодію в команді. Пройшовши таку гру, ми отримали масу емоцій і нові знання. Схоже на комп’ютерний квест, але в реальності.
Інтелектуальний квест – це найкращий спосіб гарно провести час. У кімнаті є цілий ряд загадок, які нам довелося вирішити, щоб вибратися. Фізична сила там не знадобиться, а гугл не допоможе. Всі завдання вирішуються за допомогою логіки і командної взаємодії. Після квесту ми з упевненістю можемо сказати, що 8-Г – це команда, в якій один за всіх, а всі за одного!!!

Лист-подяка

buket-tyulpany-raduga

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 висловлюють подяку творчому колективу відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НПНУ України за співпрацю та подарований комплект підручників та посібників із хімії та біології для 6-9-х класів.