Daily Archives: Квітень 10, 2018

2-В клас відвідав хлібозавод “Кулиничі”

Минулого тижня, учні 2-В класу разом із класним керівником, Таїсою Василівною, відвідали завод «Кулиничі».

Діти мали можливість побачити процес виробництва хліба, виробів із тіста. Протягом екскурсії учні відвідали виробництво «Кулиничі», дізналися про етапи виготовлення хліба. Учні мали можливість самостійно приготувати рогалики з джемом, а потім ними поласувати разом із чаєм. Поки рогалики, вироблені дітьми, випікалися у пічках, учні переглядати фільм про виробництво «Кулиничі» та замість поп-корну ласували свіжим хлібчиком.

День математики

І сувора, й солов’їна

Математика-країна,

Вмій лиш спритно рахувати

Вмій ділити, віднімати,

Множить швидко й додавати.

Під таким гаслом пройшов сьогодні, 10 квітня, День математики. Учні нашого закладу мають змогу познайомитися з  цікавими фактами про математику  з газет, які   створили до сьогоднішнього дня учні 3-х класів. Незвичайний та цікавий урок математики у вигляді гри-квесту пройшов у 2-А класі. Учні  подорожували по станціях, на яких командам було  запропоновано різні математичні завдання на кмітливість, винахідливість, вміння швидко обчислювати. Юні математики свої знання перевіряли під час олімпіади.