Daily Archives: Квітень 12, 2018

Подорож у світ професій

30624508_1692376870848598_4909592455958968825_n

Дитяче місто професій! Сьогодні учні 3-Ж класу стали дорослими і самостійними: влаштувалися на роботу, заробляли гроші та витрачали їх на розваги, сувеніри чи накопичували на банківському рахунку.  Як дорослим, дітям  довелося самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Учні спробували все: і службу в поліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні та радіо, касирами в супермаркеті, і багато іншого.

Виховний захід «Екологія природи. Екологія душі»

SAM_2389

Такою темою розпочався виховний захід 12 квітня 2018 року, в актовій залі НВК  №4, для учнів 3 класів. В рамках декади початкової  школи, цей день присвячений природознавству. З метою виховання екологічної культури молодших школярів  бібліотекарі  разом з учнями 4 класів підготували  урок. Метою даного заходу  – розширювати уявлення учнів про цінність та багатогранність природи, виховувати любов, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

День природознавства

Краса природи — справжнє диво.

Все неповторне і живе.

(Надія Красоткіна)

Передостанній день декади початкових класів був присвячений природі. Адже природу ніколи не застати зненацька. Теплого весняного ранку вона чарує ніжними ароматами квітів. В літню спеку разом з нами мліє під променями палючого сонця. Восени — дарує парчеві вбрання деревам і сипле до ніг золото. А взимку мирно спить під сріблястою шубкою снігу, сопучи високими кронами в глухому лісі.

Учні 4-х класів створили дуже гарні, цікаві, яскраві колажі «Квітуча Україна».  Четвертокласники ще раз усім нагадали про те, наскільки  красива наша країна.