Daily Archives: Квітень 18, 2018

Про ліс у лісі

У вівторок 17 квітня юними лісниками на чолі з керівником шкільного лісництва «Зелена хвиля» М.А. Демченковою для учнів 2-Г класу був проведений урок природознавства «Про ліс у лісі». Метою даного заходу було донести дітям, що людина і природа невіддільні одне від одного, тому для збереження та покращення природи, її важливо знати, розуміти та охороняти.

Казкова подорож 3-Б класу

Не вірите? Але і в музеях інколи трапляються дива! Так у Музеї історичних коштовностей України, який знаходиться на території Національного Печерського історико-культурного заповідника (територія Києво-Печерської лаври), живуть казкові герої! І у цьому змогли переконатися учні 3-Б класу, які нещодавно побували там на інтерактивній екскурсії-квесті-кукаресті «Витребеньки Бабусі Ягусі».

До уваги батьків майбутніх першокласників

З метою забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до 1 класів у м. Буча, реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року» сьогодні на виконкомі внесено зміни до п. 6 рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 17 жовтня 2017 року № 622 «Про порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів в м. Бучі».