Daily Archives: Квітень 19, 2018

Декада біології

Предметні декади є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.
19 квітня відбулась біологічна інтелектуальна гра «Слабка ланка». У заході прийняли участь учні 8-Б класу. Гра була спрямована на закріплення і поглиблення знань з біології у старшокласників, розвиток логічного мислення, пам’яті та ерудованості, розширення світогляду учнів.

Екскурсія в пожежну частину

Досить важко відшукати дитину, яка буде байдужа до реву пожежної машини, до форми рятувальників та й просто до пожежної справи.
Навіть випадково побачити, як мчать кудись на допомогу борці з вогнем, – вже велика удача. А розглянути все спецобладнання, техніку, захисні костюми пожежних, почути історію про службу пожежників – цікаво дітям будь-якого віку.