Daily Archives: Квітень 23, 2018

Візит учнів 4-Є класу в Музей іграшок

IMG-863fb6b9ffed7fa849027985ec462d2e-V

20 квітня 2018 року учні 4-Є класу разом із своїм класним керівником Калініченко Н.В. відвідали Музей іграшок.

Музей іграшок – це неймовірний світ іграшок. Тут старі іграшки отримали шанс на друге життя. Деяким екземплярам вже по сто років. Більше 10 тисяч ляльок, ведмедів, поїздів і раритетних машинок – така велика кількість іграшок – мрія кожної дитини.

Подорож до Одеси

received_1714772291895144

Невеличка групка учнів 3-Б класу побувала на екскурсії у місті біля моря. І хоч Одеса зустріла нас ранковим туманом, світанок був незабутнім – діти годували чайок, знайомилися з місцевими блогерами, слухали від них історії про місто.

За два дні, проведені в Одесі, ми пройшлися Приморським бульваром, зазирнули в історичний одеський Пасаж, поблукали місцевими двориками, слухали розповіді екскурсовода про Воронцова і Пушкіна, оглянули знаменитий Одеський оперний театр, знайшли стіну Скрябіна, погойдалися на Тещиному мосту, помилувалися неповторними графіті на Польському узвозі, сфотографувалися з одеським Дюком, пройшлися Потьомкінськими сходами.

Редакція “ЩоДенник” запрошує!

на сайт!!!!!!!!!!!!!!!