Daily Archives: Квітень 24, 2018

Візит до Ірпінського лісництва

З нагоди Міжнародного Дня Матері-Землі учнями 7-А, 7-Е та 8-Б класів на чолі з вчителем біології М.А. Демченковою було відвідано Ірпінське лісництво.

Юні лісники познайомились з технологією вирощування сосни звичайної і методами моніторингу та гасіння лісових пожеж. Окрім того учні самостійно висадили молоді сосни для відновлення ділянки лісу, на якій попередньо була проведена санітарна вирубка «хворих» дерев.

Профорієнтаційна зустріч

24 квітня 2018 року співробітники кафедри бізнес-логістики та транспортних технологій Державного університету інфраструктури та технологій провели профорієнтаційну бесіду з учнями 10-11-х класів. Старшокласники дізналися про умови здобуття вищої освіти, можливості  та перспективу фахової самореалізації у сучасному світі.

Формуємо демократичне навчальне середовище

Бучанський НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 приймає участь у швейцарсько-українському проекті DOCCU «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та є однією з пілотних шкіл.

У рамках проекту було проведено семінар-тренінг «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» для викладачів вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку за галуззю знань «Освіта» спеціальністю «Початкова освіта».

Факел миру

Уже не вперше наш НВК долучається до Всесвітнього бігу заради гармонії. Сьогодні старшокласники на чолі з вчителем фізичної культури Поляковою Н.В. радісно зустріли учасників Всесвітньої акції та пронесли факел миру територією НВК, символізуючи єднання.

Ми – за мир, дружбу,  гармонійне співіснування народів у світі, здоровий спосіб життя і соціальну активність!

Наш квітучий шкільний двір

Наш НВК знаходиться в одному з наймальовничіших куточків міста. Але уся ця краса потребує постійного догляду. Тому сьогодні старшокласники долучилися до  озеленення шкільних клумб.

Тепер різнокольорові клумби будуть радувати і вчителів, і учнів, і гостей.

Вітаємо!

Слайд2