Daily Archives: Квітень 25, 2018

4-Б клас відвідав ДП “Антонов”

Нещодавно  учні 4-Б класу відвідали Державне підприємство “Антонов”, розташоване в місті Києві.

Під час цікавої екскурсії учні познайомились з історією виробництва та випуску різних моделей літаків та їх призначенням. Особливо вразили дітей моделі сучасних літаків-гігантів “Руслана” та “Мрії”.

3-В клас відвідав Анімаційну студію

Яка дитина не любить мультики? Немає такої! Всі діти в світі люблять мультфільми та їх героїв, казкових принцес, суперменів, бешкетних і смішних звіряток, цей світ чарівний і невичерпний для фантазії дитини. Але мало хто знає де оживають їхні улюблені персонажі, хто ці чарівники, які дають їм життя.

Сьогодні учні 3-В класу відвідали анімаційну студію. Діти побачили, як створюються герої, потім разом з художниками-мультиплікаторами побачили,  як робиться мультик, а на сам кінець взяли в його створенні безпосередню участь і мальовані герої ожили прямо у них на очах!

Свято Букваря у 1-В класі

Є святкових днів багато

На листках календаря,

А між ними й наше свято

Вшанування Букваря.

Учні 1-В класу попрощалися з першою книжкою – Букварем. У святково прибраному класі, зібралися батьки, вчителі та учні. З щирими усмішками, з іскорками у очах, діти розпочали свято Букваря. З великим захопленням маленькі школярики декламували вірші, співали веселі пісеньки. Особливо уважно усі гості стежили за подіями, які розвивалися у казці.

День пам’яті

Сьогодні  учні 8-В та 8-Г класів взяли участь у мітингу із вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та згадали  події 26 квітня 1986 року.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя.

Пожежна безпека

В рамках тижня “Безпека життєдіяльності та цивільного захисту” відбулася зустріч учнів 7-В класу з провідним фахівцем Ірпінського МВ ГУ ДСНС України в Київській області Саприкіним Антоном Олександровичем. Було розглянуто причини та наслідки пожеж та шляхи їх запобігання. Діти отримали змістовні відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

Музей темряви

Учні 7-х класів з керівником Старовойтовою Л.В. відвідали музей ” Три після опівночі” в м. Києві. В музеї діти вчились сприймати навколишній світ різними органами чуття, окрім зору. В повній темряві переходили дорогу з тростинками, відшукували і відкривали двері в квартири, йшли через міст над водою, купували напій в кавомашині і навіть читали й писали за допомогою абетки Брайля. Море емоцій, неперевершені відчуття від таємничого, щастя від того, що ми зрячі. Велика подяка екскурсоводам, які позбавлені можливості бачити!!!

Вода – це життя!!!

У  середу, 25 квітня, учні 5—Г класу Бучанського  НВК відвідали Музей води.  Це була  цікава та пізнавальна екскурсія, яка дуже  сподобалася дітям, особливо мильні бульбашки та екзотичні рибки.

«Знай. Люби. Бережи.»

Сьогодні учні 6-А та 6-Г класів демонстрували свої знання, кмітливість та ерудицію, беручи участь у конкурсах біологічної вікторини «Ми і світ природи»
Основною метою проведення заходу було підвищити інтерес до біології, розвивати спостережливість, почуття гумору, уміння швидко й нестандартно мислити; стимулювати активну пізнавальну діяльність учнів; формувати вміння швидко знаходити відповіді на ігрові завдання; розвивати вміння учнів застосовувати знання на практиці; заохочувати учнів до вивчення предметів природничого циклу; виховувати повагу до суперника, витримку, наполегливість, упевненість у собі, у своїх знаннях.

Хімічний КВК

Як відомо, розвиток школярів відбувається не тільки на уроці, а й у позаурочний час в атмосфері вільного спілкування,праці, дозвілля,де вони можуть виявити свої творчі здібності.
Проведення різних пізнавальних ігор, зокрема хімічного КВК, сприяє розвитку творчої особистості учнів. Такі заходи проводяться під керівництвом учителя хімії з метою розширення пізнавальних інтересів, залучення великої кількості учнів, створення стійкої позитивної мотивації до творчої активності.