Daily Archives: Квітень 26, 2018

Урок-реквієм «Чорна дата України»

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

У актовій залі НВК для учнів 5-9-х класів учитель історії Ситник Г.М. разом з учнями 9-А класу провели урок-реквієм «Чорна дата України». Учні усвідомили масштаби трагічних подій та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

2-Г клас подорожує “Долиною страусів”

Сьогодні учні 2-Г класу, разом з класним керівником Кучер Катериною Анатоліївною, відвідали мальовничий куточок Київщини – Еко-комплес «Долина страусів», який розташований у селі Ясногородка.

Екскурсію фермою  провела екскурсовод, Тетяна Василівна,  яка розповіла дітям безліч цікавого про життя страусів. Школярі навчились розрізняти стать страусів, змогли перевірити на міцність страусине яйце, дізналися як батьки доглядають за своїм потомством, а також побачили «школу» та «садочок» страусів.

Вітаємо!

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум»

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою! В цьому переконалися учні 5-В класу, відвідавши його 26 квітня. Перевірили електропровідність різних предметів, запустили хмару під стелю, намалювали візерунок маятником, поблукали по дзеркальним тунелям…Сподобалося дуже!