Daily Archives: Травень 12, 2018

«Тато, мама, я – творча сім’я»

Сьогодні у Бучанському міському парку у рамках фестивалю «Ми- Бучанська  родина» пройшов міський конкурс «Тато, мама, я – творча сім’я». У конкурсі взяли участь активні, творчі і дружні сім’ї учнів, які навчаються в школах нашого міста. Наш НВК представляла талановита родина Клименків.

“Тато, мама, я – спортивна сім`я”

У Бучанському міському парку в рамках фестивалю «Ми- Бучанська  родина» пройшов міський конкурс «Тато, мама, я – спортивна сім’я», присвячений «Міжнародному дню сім’ї» та «Дню матері».

Цього сонячного, і трохи вітряного дня, у родин випала прекрасна можливість позмагатися у силі, спритності, винахідливості, відпочити з дітьми та друзями, та, звісно, набратись позитивних емоцій та хорошого настрою.
Наш НВК представляла сім`я  Гулянських, яка вже не вперше бере участь у цьому конкусі.

Свято Букваря у 1 -Д класі

Беру буквар в останній раз,

Несу його у рідний клас.

І рідній книзі у журбі

Шепочу: «Дякую тобі!»

Непомітно, мов на крилах, пролітає навчальний рік. Особливо запам’ятається він першокласникам. Адже, здається, зовсім нещодавно вони прийшли маленькими, невпевненими, вперше ступили на поріг школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово, а сьогодні вже прощаються зі своєю першою книжкою.