Daily Archives: Травень 21, 2018

Зоопарк «ХІІ місяців» в с. Демидів

Сьогодні 1-Е клас відвідав приватний зоопарк «ХІІ місяців» в с. Демидів.
Наше знайомство почалося з алеї вовків. Потім ми побачили кабанів, волів, антилоп, верблюдів, коней. В павільйоні з приматами всі одразу стали дуже веселими. Без жодного страху діти піднялися на місток над відпочиваючими левами і були дуже здивовані, коли побачили білого тигра. Діти з великим задоволенням годували жирафів спеціальним кормом.

8-А клас подорожує Львовом

Цікавою та змістовною була поїздка учнів 8-А класу у місто Львів. Львів – унікальне місто. Під час екскурсії дітей вразила європейська культура, краса, неповторнісь, доброзичливість людей. Учні із задоволенням проходили вулицями старого міста, вдихаючи аромат кави та шоколаду.

День здоров’я

Для учнів 1-2 класів цей тиждень розпочався з Дня здоров’я. Діти з нетерпінням чекали цього дня, коли з друзями можна весело провести час у Бучанському міському парку.

Школярі ретельно підготувалися: взяли з собою багато спортивного інвентарю, щоб весело і з користю провести цей день.

Подорож до Львівської майстерні шоколаду

Нещодавно 2-А клас разом зі своїм класним керівником Піддубною Наталією Михайлівною помандрували до Львівської майстерні шоколаду.
Солодка екскурсія майстернею дала можливість дітям ознайомитись з історією виникнення шоколаду, поспостерігати за процесом виготовлення шоколадних виробів. Крім того, учні дізналися про дію шоколаду на людський організм, різницю між його видами та властивостями.

Екскурсія до НВК майбутніх першокласників

21 травня, в рамках співпраці і співдружності ЗДО № 2 «Горобинка» з НВК, відбулася екскурсія   дітей старшого дошкільного віку до закладу. Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя».

Неймовірна подорож в минуле

17 травня учні 2-Е класу відвідали найбільший Науково-Природничий музей в місті Києві.

Діти із захопленням поринули в минуле. Їм зустрілось понад 30 тисяч експонатів, що розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний та тваринний світ та багато чого іншого.

Екскурсія до пожежної частини

Сонячного дня, учні 1-Є класу відвідали пожежну частину. Школярі мали змогу побачити пожежні машини, приміряти справжній одяг пожежника! Також діти побачили, як працює пожежний шланг, яке спорядження має  машина.