Daily Archives: Травень 22, 2018

Виставка народної творчості

Нещодавно  учні  3 – Г класу  відвідали  виставку  народної  творчості   « Від  матері – доні  добро  передам». Діти  почули цікаву, змістовну  і   захоплюючу  розповідь  про  народні  символи  та  обереги нашого  народу – рушники,  вишиванки,  сорочки … Вони  дізналися,  що  вишиванням споконвіку займалися жінки, які з покоління в покоління передавали найтиповіші, найяскравіші зразки орнаменту, кольору, вишивальної техніки.

День здоров`я у 3-Ж класі

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою 22 травня у школі пройшов День Здоров’я. День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

Чиста вода – запорука здоров`я

Нашим десятикласникам цікаво все. Вони знову були на екскурсії, присвяченій очищенню води.

У місті Ірпінь існує фірма «Екософт», яка виробляє фільтри для води. Учні не тільки спостерігали за процесом виготовлення та випробовування на якість фільтрів, а й отримали інформацію про матеріали суміші всередині фільтру. А дехто, можливо, задумався і про майбутню професію та зробив перший крок. Адже так важливо, щоб чиста вода була вдома у кожного українця.

Гарний настрій – запорука довгого життя!

Сьогодні для учнів 3-х та 9-10-х класів відбувся традиційний День здоров’я. Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси.

3-А клас у Київському зоопарку

Сьогоднішній День здоров’я учні 3-А класу провели у Київському зоопарку. Учні познайомилися з представниками тваринного світу різних регіонів. Дітей вразила велика територія зоопарку та різноманітність тварин представлених у ньому.

Львівська кондитерська фабрика

Шоколад полюбляють усі — і діти, і дорослі. Хтось ласує ним заради неперевершеного смаку, хтось таким смачним способом долає поганий настрій, а хтось — збадьорюється наприкінці дня.

Учні 1-В класу точно полюбляють шоколад, тож вирішили долучитися до цього чарівного процесу – виготовлення цукерок.

3-В клас відвідав Страусину ферму

Сьогоднішній День здоров’я учні 3-В класу провели в Еко-комплексі “Долина страусів”. Учні мали змогу побачити страусів, дізнатися багато нового та цікавого про життя їхніх сімейств.

ПРОЩАННЯ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ

22 травня для учнів 4-х класів відбулася знаменна подія – прощання з початковою школою.

За чотири роки було все:  важкі перші  букви і цифри, дружба, яскраві екскурсії, концерти, спортивні змагання. Але наші маленькі випускники уміло долали перешкоди на своєму шляху, відчуваючи підтримку вчителів і батьків. І ось вони вже прощаються з початковою школою, з першою вчителькою. Цей день проводить невидиму  межу між дитинством та юністю.

“Хто я?”

Ось і закінчується навчальний рік: контрольні написані, зошити перевірені. Свій останній урок біології учні 7- Е класу провели граючись в гру “Хто я”. Семикласники повторили і закріпили свої знання, та ще раз переконалися,що світ природи різноманітний і потребує охорони.