Daily Archives: Травень 25, 2018

Прощавай, школо! Здрастуй, веселе літо!

Навчальний рік  для учнів 8-Б класу завершився не лише вагомими успіхами в навчанні (адже ми маємо 7 відмінників та 4 призера обласних олімпіад з основ наук), а й цікавими мандрівками рідною Україною.

12 червня група учнів класу побувала в місті Переяслав-Хмельницький, що на Київщині. Місто церков та соборів зачарувало всіх своєю причетністю до багатьох величних історичних подій: тут боровся за Україну Богдан Хмельницький, стежками цього краю ходив Г. Сковорода, тут наш славетний Кобзар написав свій легендарний «Заповіт».

Останній дзвоник 2018

25 травня у нашій школі відбулось  свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники  були сумними, бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством.

Багато вітань було присвячено випускникам школи. Особливо приємно було приймати вітання від першої вчительки та батьків випускників. В свою чергу  одинадцятикласники подякували вчителям за здобуті знання під час навчання.

Останній дзвоник у 6-А класі

Цього року свято Останнього дзвоника проходило не за традиційним сценарієм. Ми вирішили провести цей день на свіжому повітрі у Бучанському міському парку.

У дружній атмосфері були підведені підсумки навчального року та нагороджено відмінників. Діти поділилися своїми очікуваннями на наступний рік та зробили плакат бажань. Звісно, не обійшлося без смачної піцци та веселих ігор.

3-Ж клас відвідав Страусину ферму

Ось і пролетів навчальний рік. Він був нелегкий, але цікавий. Ми не тільки плідно працювали, але й весело та цікаво відпочивали, багато подорожували.

В кінці року всім хотілося чогось незвичайного і поїздка на ферму ” Долин страусів” справдила наші надії. Екскурсоводи цікаво розповіли дітям про життя великих птахів . Діти із задоволенням смакували омлетом із страусиного яйця!! А розваги на атракціонах були кульмінацією нашої незабутньої подорожі.